| Part Number | NSYPS4C27 |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480189562 |
| UPC11 | 60648018956 |
| EAN | 3606480189562 |
| Availability | N |
| Lead Time | 56 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 5.12 inch |
| Height | 2.36 inch |
| Width | 3.54 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Coupling accessory |
| Product Or Component Type | Box coupling unit piece |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Location | Rear of boxes |
| Range Compatibility | Thalassa PLS |
| Device Composition | 1 box coupling unit piece |
| Box Number | 3 4 |
| Quantity Per Set | Set of 25 |
| Material | steel |
| Fixing Mode | By screws M6 |
| Permanent Permissible Load | 0.00 lb(US) (0 kg) |
| Height | 2.36 in (60 mm) |
| Width | 3.54 in (90 mm) |
| Depth | 5.12 in (130 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480189562 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 25 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366