| Part Number | NSYMDVR10 |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480182884 |
| UPC11 | 60648018288 |
| EAN | 3606480182884 |
| Availability | N |
| Lead Time | 30 |
| UNSPSC | 39121323 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 0.59 inch |
| Height | 39.37 inch |
| Width | 0.98 inch |
| Weight | 0.64 pound |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Product Or Component Type | Rail |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Support | Fixing nut |
| Range Compatibility | Spacial S3D Spacial CRN Spacial S3X Thalassa PLM |
| Device Composition | 1 upright |
| Quantity Per Set | Set of 10 |
| Material | aluminium |
| Fixing Mode | Screwed M8 - on backstuds of enclosure |
| Height | Nominal 39.37 in (1000 mm) Real 36.98 in (939.3 mm) |
| Width | 0.98 in (25 mm) |
| Depth | 0.59 in (15 mm) |
| Thickness | 0.10 in (2.5 mm) |
| Product Weight | 0.64 lb(US) (0.29 kg) |
| Category | 80035 - ENCLOSURE SYSTEMS FLOOR MOUNT |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480182884 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 10 |
| Country Of Origin | FR |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366