| Part Number | NSYSPXS8100H |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480156090 |
| UPC11 | 60648015609 |
| EAN | 3606480156090 |
| Availability | N |
| Lead Time | 25 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Height | 3.94 inch |
| Width | 31.50 inch |
| Weight | 7.67 pound |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Enclosure accessory |
| Product Or Component Type | Plinth side panel |
| Application | Multi-purpose |
| Device Composition | fixing elements 2 side panel |
| Range Compatibility | Spacial SMX Spacial SFX |
| Mounting Support | Plinth front |
| Fixing Mode | By fixing element - on corners of plinth |
| Surface Finish | Scotch-Brite® brushed |
| Height | 3.94 in (100 mm) |
| Width | Nominal 31.50 in (800 mm) |
| Product Weight | 7.67 lb(US) (3.478 kg) |
| Thickness | 0.08 in (2 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480156090 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366