| Part Number | NSYSUCR40150 |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606485133300 |
| UPC11 | 60648513330 |
| EAN | 3606485133300 |
| Availability | N |
| Lead Time | 91 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 1.06 inch |
| Height | 59.06 inch |
| Width | 1.57 inch |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Product Or Component Type | Universal cross rail |
| Application | Multi-purpose |
| For Enclosure Nominal Dimensions | 59.06 in (1500 mm) |
| Range Compatibility | Spacial SF Spacial SM Spacial SFX Spacial SMX |
| Mounting Location | Between cross rails |
| Mounting Support | Adaptation profile, on SM enclosures |
| Device Composition | fixing elements 2 cross rails 4 supports |
| Quantity Per Set | Set of 1 |
| Material | steel |
| Surface Finish | Zinc coated |
| Fixing Mode | By screws |
| Adjustment | Adjustable with a pitch of 25 mm |
| Number Of Horizontal Rows | 1 |
| Height | Nominal 59.06 in (1500 mm) Useful 55.39 in (1407 mm) |
| Width | 1.57 in (40 mm) |
| Depth | 1.06 in (27 mm) |
| Thickness | 0.06 in (1.5 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606485133300 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366