| Part Number | NSYAEFS24 |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480187520 |
| UPC11 | 60648018752 |
| EAN | 3606480187520 |
| Availability | N |
| Lead Time | 31 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 3.15 inch |
| Height | 0.59 inch |
| Width | 3.94 inch |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Fixing accessory |
| Product Or Component Type | Wall fixing support |
| Application | Safety and alarm system |
| Range Compatibility | Spacial S24 |
| Device Composition | fixing screws lug |
| Quantity Per Set | Set of 2 |
| Material | steel |
| Height | 0.59 in (15 mm) |
| Width | 3.94 in (100 mm) |
| Depth | 3.15 in (80 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480187520 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366