| Part Number | 6508805201 |
|---|---|
| Country of Origin | US |
| UPC | 785901012566 |
| UPC11 | 78590101256 |
| EAN | 3606485267814 |
| Availability | S |
| Lead Time | 5 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8539500020 |
| Discount Schedule | CP1 |
| Return Indicator | No |
| Weight | 0.02 pound |
| Acc/Separate Part Designation | LED bulb |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Type | LED bulb |
| Accessory / Separate Part Cate | Lighting accessories |
| Accessory / Separate Part Dest | Control and signalling units Ø 30 mm |
| Bulb Base | BA 9s |
| Signalling Colour | Red |
| Additional Information | Requires the color cap and the LED be the same or use a clear color cap |
| Range Compatibility | Harmony 9001SK Harmony 9001K |
| Product Compatibility | 9001...5L 9001...7L 9001...1L |
| Product Weight | 0.02 lb(US) (0.01 kg) |
| Category | 18061 - SPARE PARTS DISCOUNT CP1 |
| Discount Schedule | CP1 |
| GTIN | 00785901012566 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | US |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366