| Part Number | NSYEC1 |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480181344 |
| UPC11 | 60648018134 |
| EAN | 3606480181344 |
| Availability | N |
| Lead Time | 36 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| Prop 65 | This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause Carcinogen & Reproductive harm. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Weight | 0.01 pound |
| Accessory / Separate Part Cate | Cable management accessory |
|---|---|
| Product Or Component Type | Adjustable cone-shaped entry |
| Application | Multi-purpose |
| Device Composition | 1 cable entry |
| Range Compatibility | Spacial Thalassa |
| Quantity Per Set | Set of 50 |
| Mounting Support | Cables and Pg tubes |
| Material | PVC (polyvinyl chloride) |
| Cable Outer Diameter | 0.12…0.63 in (3…16 mm) |
| Product Weight | 0.01 lb(US) (0.003 kg) |
| Drilling Diameter | 0.77 in (19.5 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480181344 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 50 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366