| Part Number | NSYECPLAZ126G |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606481154903 |
| UPC11 | 60648115490 |
| EAN | 3606481154903 |
| Availability | N |
| Lead Time | 37 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Prop 65 | This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause Carcinogen & Reproductive harm. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 21.34 inch |
| Width | 47.64 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Product Or Component Type | Cable gland plate |
| Accessory / Separate Part Cate | Cable management accessory |
| Application | Multi-purpose |
| Range Compatibility | Thalassa PLA PLAZ Thalassa PLA PLAZT |
| Mounting Location | Enclosure bottom |
| Type Of Gland Plate | Plain |
| Device Composition | fixing elements 1 plate |
| Material | polyester charged with fibreglass |
| Colour | Gray RAL 7035) |
| Width | 47.64 in (1210 mm) |
| Depth | 21.34 in (542 mm) |
| Thickness | 0.16 in (4 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606481154903 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366