| Part Number | NSYAMPM1612SB |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480187537 |
| UPC11 | 60648018753 |
| EAN | 3606480187537 |
| Availability | N |
| Lead Time | 31 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 3.78 inch |
| Height | 7.09 inch |
| Width | 5.12 inch |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Product Or Component Type | Mounting plate |
| Application | Safety and alarm system |
| Mounting Plate Description | Plain |
| Range Compatibility | Spacial S24 |
| Device Composition | fixing element |
| Material | steel |
| Fixing Mode | By screws |
| Total Number Of 18 mm Modules | 4 |
| Height | 7.09 in (180 mm) |
| Width | 5.12 in (130 mm) |
| Depth | 3.78 in (96 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480187537 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366