| Part Number | NSYBPC5 |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480148828 |
| UPC11 | 60648014882 |
| EAN | 3606480148828 |
| Availability | N |
| Lead Time | 34 |
| UNSPSC | 39121327 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 2.76 inch |
| Width | 7.87 inch |
| Range Of Product | Performa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Type | Mesh tray |
| Device Application | Multi-purpose |
| Quantity Per Set | Set of 1 |
| Range Compatibility | Actassi VDA Actassi VDS |
| Mounting Support | 19" upright |
| Device Composition | fixing elements 1 vertical cable rail |
| Material | steel |
| Surface Finish | Zinc coated |
| Length | 70.87 in (1800 mm) |
| Width | 7.87 in (200 mm) |
| Depth | 2.76 in (70 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480148828 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366