| Part Number | NSYTPLSC2736A |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480189869 |
| UPC11 | 60648018986 |
| EAN | 3606480189869 |
| Availability | N |
| Lead Time | 25 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 3926909985 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 3.74 inch |
| Height | 10.63 inch |
| Width | 14.17 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Enclosure accessory |
| Product Or Component Type | Cover |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Location | Front |
| Range Compatibility | Thalassa PLS |
| Device Composition | 1 cover |
| Material | polycarbonate |
| Colour | Gray RAL 7032) |
| Fixing Mode | By screws |
| Height | 10.63 in (270 mm) |
| Width | 14.17 in (360 mm) |
| Depth | 3.74 in (95 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480189869 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366