| Part Number | NSYSDR50A |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480184376 |
| UPC11 | 60648018437 |
| EAN | 3606480184376 |
| Availability | N |
| Lead Time | 30 |
| UNSPSC | 39121323 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Height | 0.59 inch |
| Width | 1.38 inch |
| Application | Multi-purpose |
|---|---|
| Range | Spacial |
| Product Or Component Type | Rail |
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Type Of Rail | Symmetrical DIN |
| Range Compatibility | Spacial CRN Spacial S3D Spacial S3X Thalassa PLM |
| Device Composition | fixing elements 1 rail |
| Quantity Per Set | Set of 20 |
| Material | zinc coated steel |
| Surface Finish | Zinc coated |
| Fixing Mode | By fixing element - structure of enclosure |
| Adjustment | Continuous adjustment Pitch 25 mm |
| Length | Nominal 19.69 in (500 mm) Real 17.72 in (450 mm) |
| Height | Nominal 0.59 in (15 mm) |
| Width | Nominal 1.38 in (35 mm) |
| Thickness | 0.06 in (1.5 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480184376 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 10 |
| Country Of Origin | FR |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366