| Part Number | IMT34002 |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480185601 |
| UPC11 | 60648018560 |
| EAN | 3606480185601 |
| Availability | N |
| Lead Time | 32 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8536904000 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 0.08 inch |
| Height | 0.47 inch |
| Product Range | Mureva BOX |
|---|---|
| Product Type | Support bar |
| Provided Equipment | Screws Plastic feet |
| Quantity Per Package | 1 piece |
| Accessory / Separate Part Dest | For terminal block 3 x 16 mm² and 1 x 25 mm² For terminal block 2 x 10 mm² and 2 x 16 mm² |
| Product Destination | 325 x 275 mm box 275 x 225 mm box |
| Material | Galvanised steel |
| Height | 0.47 in (12 mm) |
| Depth | 0.08 in (2 mm) |
| Length | 10.83 in (275 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480185601 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366