| Part Number | NSYPMP750DLP |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480194788 |
| UPC11 | 60648019478 |
| EAN | 3606480194788 |
| Availability | N |
| Lead Time | 25 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Height | 5.91 inch |
| Width | 29.53 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Product Or Component Type | Mounting plate |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Location | On fixing supports of chassis structure |
| Mounting Plate Description | Plain |
| Range Compatibility | Thalassa PLA Thalassa PHD |
| Device Composition | 1 mounting plate |
| Quantity Per Set | Set of 2 |
| Material | galvanised steel |
| Fixing Mode | By screws |
| Height | Nominal 5.91 in (150 mm) Real 5.87 in (149 mm) |
| Width | Nominal 29.53 in (750 mm) Real 24.06 in (611 mm) |
| Thickness | 0.08 in (2 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480194788 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 2 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366