Monobloc perforated plates with universal perforations for CRN, S3D, PLM. For enclosures H is300 x W is200 mm. Multi-purpose accessory. Step slide or direct fixing on back studs mounting (M8 screws). Telequick perforated. Cut-out dimensions is 11x26mm. Steel made, zinc coated surface finish. 80 slots. Variant particularity is Installation in rear of enclosure.
Add to Quote Catalogue| Part Number | NSYMR32 |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480183614 |
| UPC11 | 60648018361 |
| EAN | 3606480183614 |
| Availability | F |
| Lead Time | 25 |
| UNSPSC | 39121323 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 0.59 inch |
| Height | 10.04 inch |
| Width | 6.05 inch |
| Weight | 0.64 pound |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Product Or Component Type | Mounting plate |
| Application | Multi-purpose |
| For Enclosure Nominal Dimensions | 11.81 in (300 mm) 7.87 in (200 mm) |
| Mounting Location | Step slide Direct fixing on backstuds |
| Mounting Plate Description | Telequick perforated |
| Range Compatibility | Spacial S3D Spacial CRN Spacial S3X Thalassa PLM |
| Quantity Per Set | Set of 1 |
| Material | steel |
| Surface Finish | Zinc coated |
| Fixing Mode | Screwed on backstuds M8 By fixing element |
| Height | 10.04 in (255 mm) |
| Width | 6.05 in (153.7 mm) |
| Depth | 0.59 in (15 mm) |
| Thickness | 0.08 in (2 mm) |
| Product Weight | 0.64 lb(US) (0.29 kg) |
| Number Of Slots | 80 |
| Variant Particularity | Installation in rear of enclosure |
| Cut-Out Dimensions | 11 x 26 mm |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480183614 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366