| Part Number | NSYCMLAG |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480213229 |
| UPC11 | 60648021322 |
| EAN | 3606480213229 |
| Availability | N |
| Lead Time | 32 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8539293060 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Weight | 3.31 pound |
| Range Of Product | Spacial S3CM |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Lighting accessory |
| Product Or Component Type | Light module |
| Device Application | Multi-purpose |
| Rated Lamp Wattage | 11 W |
| Ue Rated Operational Voltage | 220...240 V |
| Bulb Base | 2G7 |
| Bulb Type | Fluorescent |
| Mounting Location | Left or right rail of the frame of the control enclosure |
| Range Compatibility | Spacial S3CM |
| Product Weight | 3.31 lb(US) (1.5 kg) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480213229 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366