| Part Number | NSYAT32 |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480180279 |
| UPC11 | 60648018027 |
| EAN | 3606480180279 |
| Availability | N |
| Lead Time | 32 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908160 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Height | 1.26 inch |
| Width | 1.26 inch |
| Application | Multi-purpose |
|---|---|
| Range | Spacial |
| Product Or Component Type | Rail |
| Accessory / Separate Part Cate | Mounting accessory |
| Type Of Rail | L-shaped |
| Range Compatibility | Spacial Thalassa |
| Device Composition | 1 rail |
| Quantity Per Set | Set of 20 |
| Material | galvanised steel |
| Surface Finish | Perforated |
| Fixing Mode | By fixing element |
| Length | 78.74 in (2000 mm) |
| Height | 1.26 in (32 mm) |
| Width | 1.26 in (32 mm) |
| Thickness | 0.08 in (2 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480180279 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 20 |
| Country Of Origin | ES |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366