| Part Number | HMIYMINNVRAM1 |
|---|---|
| Country of Origin | TW |
| UPC | 785901706076 |
| UPC11 | 78590170607 |
| EAN | 3606480795589 |
| Availability | N |
| Lead Time | 55 |
| UNSPSC | 43211507 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | MC3 |
| Return Indicator | No |
| Range Of Product | Harmony iPC |
|---|---|
| Product Or Component Type | Memory card |
| Accessory / Separate Part Cate | Storage accessory |
| Accessory / Separate Part Dest | Harmony iPC |
| Integrated Connection Type | Mini PCIe full-size |
| Memory Type | 2 MB NVRAM |
| Input Current | 150 mA 3.3 V DC |
| Range Compatibility | Harmony iPC |
| Ambient Air Temp For Op | -4…140 °F (-20…60 °C) |
| Ambient Air Temp For Storage | -40…185 °F (-40…85 °C) |
| Relative Humidity | 5…95 % non-condensing |
| Category | 22575 - MAGELIS MC3 |
| Discount Schedule | MC3 |
| GTIN | 00785901706076 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | TW |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
| WEEE | The product must be disposed on European Union markets following specific waste collection and never end up in rubbish bins. |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366