| Part Number | HMIYMINSL42321 |
|---|---|
| Country of Origin | TW |
| UPC | 785901672289 |
| UPC11 | 78590167228 |
| EAN | 3606480795633 |
| Availability | N |
| Lead Time | 45 |
| UNSPSC | 43211507 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | MC2 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 1.50 inch |
| Height | 3.19 inch |
| Width | 2.99 inch |
| Range Of Product | Harmony iPC |
|---|---|
| Product Or Component Type | Serial line interface |
| Accessory / Separate Part Cate | Connection accessory |
| Accessory / Separate Part Dest | Harmony iPC |
| Integrated Connection Type | Mini PCIe full-size 1 SUB-D 32 RS232 50 bit/s...230.4 kbit/s 6.56 ft (2 m) |
| Input Current | 500 mA 3.3 V DC |
| Range Compatibility | Harmony iPC |
| Width | 2.99 in (76 mm) |
| Height | 3.19 in (81 mm) |
| Depth | 1.50 in (38.2 mm) |
| Ambient Air Temp For Op | -4…140 °F (-20…60 °C) |
| Ambient Air Temp For Storage | -40…185 °F (-40…85 °C) |
| Relative Humidity | 5…95 % non-condensing |
| Category | 22574 - MAGELIS BOX PC AND PANEL PC |
| Discount Schedule | MC2 |
| GTIN | 00785901672289 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | TW |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
| WEEE | The product must be disposed on European Union markets following specific waste collection and never end up in rubbish bins. |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366