| Part Number | HMIYMINIO1 |
|---|---|
| Country of Origin | TW |
| UPC | 785901676553 |
| UPC11 | 78590167655 |
| EAN | 3606480795664 |
| Availability | N |
| Lead Time | 45 |
| UNSPSC | 43211507 |
| HTs Code | 8538903000 |
| Discount Schedule | MC2 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 1.44 inch |
| Height | 3.19 inch |
| Width | 2.99 inch |
| Range Of Product | Harmony iPC |
|---|---|
| Product Or Component Type | Digital input/output cards |
| Accessory / Separate Part Cate | Connection accessory |
| Accessory / Separate Part Dest | Harmony iPC |
| Integrated Connection Type | Mini PCIe full-size screw terminals 6.56 ft (2 m) |
| Input Voltage | 0...3 V DC 10...30 V DC |
| Input Current | 2.97 mA 10 V DC 6.35 mA 20 V DC |
| Output Voltage | 5...30 V DC |
| Range Compatibility | Harmony iPC |
| Width | 2.99 in (76 mm) |
| Height | 3.19 in (81 mm) |
| Depth | 1.44 in (36.5 mm) |
| Ambient Air Temp For Op | -4…140 °F (-20…60 °C) |
| Ambient Air Temp For Storage | -40…185 °F (-40…85 °C) |
| Relative Humidity | 5…95 % non-condensing |
| Category | 22574 - MAGELIS BOX PC AND PANEL PC |
| Discount Schedule | MC2 |
| GTIN | 00785901676553 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | TW |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366