| Part Number | NSYMUPLA76G |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480772979 |
| UPC11 | 60648077297 |
| EAN | 3606480772979 |
| Availability | N |
| Lead Time | 37 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 24.41 inch |
| Height | 29.53 inch |
| Width | 0.59 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Coupling accessory |
| Product Or Component Type | Coupling frame |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Location | Side coupling of 2 enclosures |
| Mounting Support | ZA plinth |
| Range Compatibility | Thalassa PLA suitable enclosure Thalassa PHD suitable enclosure |
| Device Composition | 1 frame fixing elements |
| Material | Frame polyester |
| Height | Nominal 29.53 in (750 mm) |
| Width | Frame 0.59 in (15 mm) |
| Depth | 24.41 in (620 mm) |
| IP Degree Of Protection | IP55 |
| Colour | Gray RAL 7035) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480772979 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| EU RoHs Directive | Not applicable, out of EU RoHS legal scope |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366