| Part Number | ZBRACS |
|---|---|
| Country of Origin | HU |
| UPC | 785901707004 |
| UPC11 | 78590170700 |
| EAN | 3606480673559 |
| Availability | N |
| Lead Time | 36 |
| UNSPSC | 39122216 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 3926909985 |
| Prop 65 | This product can expose you to chemicals including: Nickel compounds and Di-isodecyl phthalate (DIDP) which is known to the State of California to cause Carcinogen and Reproductive harm. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | I |
| Return Indicator | Yes |
| Weight | 0.14 pound |
| Range Of Product | Harmony XB5R |
|---|---|
| Product Or Component Type | Support |
| Product Destination | ZBRM handy box |
| Colour | Dark grey |
| Material | Polycarbonate |
| Cad Overall Width | 3.43 in (87 mm) |
| Cad Overall Height | 3.46 in (88 mm) |
| Product Weight | 0.14 lb(US) (0.064 kg) |
| Compatibility Code | XB5R |
| Category | 22470 - XB5R WIRELESS PUSH BUTTON |
| Discount Schedule | I |
| GTIN | 00785901707004 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | HU |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366