| Part Number | NSYCUSP0088 |
|---|---|
| UPC | 606480710377 |
| UPC11 | 60648071037 |
| EAN | 3606480710377 |
| Availability | N |
| Lead Time | 38 |
| UNSPSC | 39121324 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 9.33 inch |
| Height | 39.33 inch |
| Width | 15.94 inch |
| Range Of Product | ClimaSys |
|---|---|
| Product Or Component Type | Cover |
| Product Destination | side-mounting cooling unit 1200 W side-mounting cooling unit 1600 W side-mounting cooling unit 2000 W |
| Offer Type | Spare part |
| Material | Stainless steel |
| Height | 39.33 in (999 mm) |
| Width | 15.94 in (405 mm) |
| Depth | 9.33 in (237 mm) |
| Product Certifications | CE |
| Quantity Per Set | 1 |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480710377 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366