| Part Number | NSYCUSP0097 |
|---|---|
| UPC | 606480710469 |
| UPC11 | 60648071046 |
| EAN | 3606480710469 |
| Availability | N |
| Lead Time | 38 |
| UNSPSC | 39121324 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 6.42 inch |
| Height | 59.06 inch |
| Width | 17.72 inch |
| Range Of Product | ClimaSys |
|---|---|
| Product Or Component Type | Cover |
| Product Destination | exchanger 6000 W |
| Offer Type | Spare part |
| Material | Stainless steel |
| Height | 59.06 in (1500 mm) |
| Width | 17.72 in (450 mm) |
| Depth | 6.42 in (163 mm) |
| Product Certifications | CE |
| Quantity Per Set | 1 |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480710469 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366