| Part Number | HMIYDRDVDRW61 |
|---|---|
| Country of Origin | AT |
| UPC | 595864172583 |
| UPC11 | 59586417258 |
| EAN | 3595864172583 |
| Availability | N |
| Lead Time | 30 |
| HTs Code | 8471704095 |
| Discount Schedule | MC3 |
| Return Indicator | No |
| Range Of Product | Harmony iPC |
|---|---|
| Product Or Component Type | DVD drive |
| Accessory / Separate Part Cate | Spare part |
| Accessory / Separate Part Dest | 12" Harmony Panel PC |
| Range Compatibility | Harmony iPC |
| Ambient Air Temp For Op | 32…113 °F (0…45 °C) |
| Ambient Air Temp For Storage | -4…140 °F (-20…60 °C) |
| Category | 22575 - MAGELIS MC3 |
| Discount Schedule | MC3 |
| GTIN | 03595864172583 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | AT |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366