| Part Number | NSYAZ3PLA |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480194931 |
| UPC11 | 60648019493 |
| EAN | 3606480194931 |
| Availability | N |
| Lead Time | 25 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Prop 65 | This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause Carcinogen & Reproductive harm. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 2.44 inch |
| Height | 1.97 inch |
| Width | 10.63 inch |
| Range | Thalassa |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Coupling accessory |
| Product Or Component Type | Coupling kit |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Support | Plinths, between plinth H:60mm and plinth H:900mm |
| Range Compatibility | Thalassa PLA PLAZ Thalassa PLA PLAZT |
| Device Composition | 2 plate |
| Fixing Mode | Screwed M12 - plinth H:60 mm with bottom part of enclosure By fixing element M14 - plinth H:60 mm with plinth H:900 mm |
| Height | 1.97 in (50 mm) |
| Width | 10.63 in (270 mm) |
| Depth | 2.44 in (62 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480194931 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366