| Part Number | NSYCEA70WG |
|---|---|
| Country of Origin | IT |
| UPC | 606480152849 |
| UPC11 | 60648015284 |
| EAN | 3606480152849 |
| Availability | N |
| Lead Time | 45 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8414901080 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 1.02 inch |
| Height | 5.91 inch |
| Width | 17.32 inch |
| Range | ClimaSys |
|---|---|
| Product | ClimaSys CE |
| Range Compatibility | ClimaSys CE |
| Product Or Component Type | Outlet grille |
| Accessory / Separate Part Cate | Thermal management accessory |
| Accessory / Separate Part Dest | For internal mounting of the exchanger |
| Mounting Location | Outside the enclosure |
| Fixing Mode | By screws Clipped |
| Device Composition | 1 external part 1 metal support frame |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene) |
| Colour | Gray RAL 7035) |
| Height | External 5.91 in (150 mm) |
| Width | External 17.32 in (440 mm) |
| Depth | External 1.02 in (26 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480152849 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | IT |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366