| Part Number | NSYSBPLA |
|---|---|
| Country of Origin | ES |
| UPC | 606480194580 |
| UPC11 | 60648019458 |
| EAN | 3606480194580 |
| Availability | N |
| Lead Time | 25 |
| UNSPSC | 39121324 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 6.30 inch |
| Height | 1.57 inch |
| Width | 8.66 inch |
| Category | Mounting accessory |
|---|---|
| Product Or Component Type | Support |
| Range Compatibility | Thalassa PLA |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Location | 2-door enclosure |
| Device Composition | 2 support |
| Material | steel |
| Fixing Mode | By fixing element - intermediate reinforcement rail |
| Height | 1.57 in (40 mm) |
| Width | 8.66 in (220 mm) |
| Depth | 6.30 in (160 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480194580 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | ES |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Toxic Heavy Metal Free | Yes |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366