| Part Number | NSYSFC1 |
|---|---|
| Country of Origin | TW |
| UPC | 606480184420 |
| UPC11 | 60648018442 |
| EAN | 3606480184420 |
| Availability | N |
| Lead Time | 30 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538908180 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Height | 0.71 inch |
| Accessory / Separate Part Cate | Cable management accessory |
|---|---|
| Product Or Component Type | Support |
| Application | Multi-purpose |
| Mounting Support | Cable tie, panels thickness of up to 3.2 mm |
| Range Compatibility | cable tie |
| Device Composition | 1 clip |
| Mounting Location | Panel |
| Quantity Per Set | Set of 100 |
| Material | Colourless polyamide 6/6 |
| Fixing Mode | Clipped |
| Length | 0.43 in (11 mm) |
| Height | 0.71 in (18 mm) |
| ISO Thread | M6 |
| Drilling Diameter | 0.24 in (6 mm) |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480184420 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 100 |
| Country Of Origin | TW |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366