| Part Number | DL1CS6220SP |
|---|---|
| UPC | 389110052169 |
| UPC11 | 38911005216 |
| EAN | 3389110052169 |
| UNSPSC | 39122216 |
| Range Compatibility | Harmony XALE |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Type | Neon bulb |
| Accessory / Separate Part Cate | Lighting accessory |
| Accessory / Separate Part Dest | Illuminated push-button |
| [Us] Rated Supply Voltage | 220...240 V AC |
| Signalling Colour | Blue |
| Sale Per Indivisible Qty | 100 |
| Bulb Base | BA 9s |
| Diameter | 0.43 in (11 mm) |
| Length | 1.10 in (28 mm) |
| GTIN | 03389110052169 |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366