| Part Number | NSYAECPFLBP |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480169069 |
| UPC11 | 60648016906 |
| EAN | 3606480169069 |
| Availability | N |
| Lead Time | 33 |
| UNSPSC | 39121302 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 3926909985 |
| Prop 65 | This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause Carcinogen & Reproductive harm. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
| RoHS Compliant | Yes |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 3.31 inch |
| Height | 0.39 inch |
| Width | 7.60 inch |
| Weight | 0.74 pound |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Product Or Component Type | Cable entry membrane |
| Accessory / Separate Part Cate | Cable management accessory |
| Device Application | Multi-purpose |
| Range Compatibility | Spacial S3D compact enclosure Spacial CRN compact enclosure Spacial SF suitable enclosure |
| Device Composition | 1 membrane 1 fixing elements |
| Quantity Per Set | Set of 1 |
| Mounting Support | Cable gland plate |
| Material | metallic |
| Fixing Mode | By fixing element |
| Height | 0.39 in (10 mm) |
| Width | Fixing center 7.60 in (193 mm) Real 8.46 in (215 mm) |
| Depth | Real 3.31 in (84 mm) Fixing center 2.44 in (62 mm) |
| Product Weight | 0.74 lb(US) (0.335 kg) |
| IP Degree Of Protection | IP65 |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480169069 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| Green Premium Status | Green Premium product |
| REACh Free Of SVHC | Yes |
| EU RoHs Directive | Pro-active compliance (Product out of EU RoHS legal scope) |
| Mercury Free | Yes |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366