| Part Number | NSYAW64 |
|---|---|
| Country of Origin | FR |
| UPC | 606480180385 |
| UPC11 | 60648018038 |
| EAN | 3606480180385 |
| Availability | N |
| Lead Time | 36 |
| UNSPSC | 39121323 |
| ECCN | EAR99 |
| HTs Code | 8538100000 |
| Discount Schedule | ES1 |
| Return Indicator | No |
| Depth | 1.77 inch |
| Height | 23.62 inch |
| Width | 15.75 inch |
| Range | Spacial |
|---|---|
| Accessory / Separate Part Cate | Installation accessory |
| Product Or Component Type | Window |
| Application | Multi-purpose |
| Range Compatibility | Thalassa PLA Thalassa PLM Spacial S3D Spacial CRN |
| Mounting Location | Installation on door or panel |
| Mounting Support | Gasket, for installation on front panel |
| Device Composition | 1 acrylic window 2 hinge 1 lock 1 fixings and drilling template |
| Material | Transparent acrylic |
| Lock Type | Closure by lock |
| Type Of Keylock | Lock with key |
| Number Of Locks | 1 |
| Key Number | 1242E |
| Height | 23.62 in (600 mm) |
| Width | 15.75 in (400 mm) |
| Depth | 1.77 in (45 mm) |
| IP Degree Of Protection | IP55 |
| Category | 80036 - ENCLOSURE SYSTEMS ACCESSORIES |
| Discount Schedule | ES1 |
| GTIN | 03606480180385 |
| Nbr. Of Units In Pkg. | 1 |
| Country Of Origin | FR |
| Warranty | 18 months |
Powered by ![]()
Based on 2 User Reviews
1619 Boyd St, Santa Ana, CA 92705
(714) 835-6211
(714) 972-2366